Serdecznie zapraszamy na 40-godzinny kurs doskonalący: „Raz, dwa, trzy… z rytmiką na Ty!”. Kurs jest  przeznaczony dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej, instruktorów  tańca, opiekunów, wychowawców i  animatorów zabaw dziecięcych.

Głównym celem szkolenia jest poszerzenie warsztatu pracy i doskonalenie umiejętności w zakresie pedagogiki zabawy (rytmiki).

Prowadzący (absolwent wychowania muzycznego, nauczyciel rytmiki z 30-letnim doświadczeniem, instruktor tańca towarzyskiego, autor materiałów muzycznych) podczas zajęć poruszy następującą tematykę:

• Orientacja w przestrzeni;
  • Poznajemy ćwierćnutę;
  • Podwójna szybkość;
  • Incytacja;
  • Inhibicja;
  • Incytacja i inhibicja;
  • Poznajemy całą nutę;
  • Poznajemy półnutę;
  • Poznajemy ósemkę;
  • Metrum nieparzyste;

ZAKRES SZKOLENIA

• 92 piosenki  (40 piosenek do  ćwiczeń rytmicznych i 52 piosenki do wykorzystania wg własnych potrzeb)
  • 20 zabaw tanecznych
  • 20 zabaw rytmicznych
  • 20 zabaw ruchowych
  • 10 zestawów ćwiczeń rytmicznych z użyciem instrumentów perkusyjnych. ( W skład zestawu wchodzi 5-12 ćwiczeń)
  • 10 schematów rytmicznych. (Jeden schemat to 5-12 przykładów muzycznych.)

Każdy uczestnik otrzymuje  pełny materiał muzyczny  – piosenki, tańce, zabawy, ćwiczenia –  wraz z opisem!

Startujemy 23 kwietnia (sobota) o godzinie 10:00 w Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu (Plac Evry 3).

CENA: 800 zł

UWAGA! Przy zapisie do 16.04.2016 – 15% zniżki!

ZAPISZ SIĘ!