Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli MCE w Rabce-Zdroju, posiadająca akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, to marka z wieloletnią tradycją w zakresie świadczenia usług edukacyjnych skierowanych do kadry pedagogicznej, kierowniczej kadry oświatowej oraz pracowników samorządów terytorialnych związanych z oświatą.

Oferta NPDN MCE charakteryzuje się szerokim wachlarzem kształcenia w różnych formach. Organizujemy szkolenia rad pedagogicznych, warsztaty dla nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników oświaty, kursy indywidualna, szkolenia wyjazdowe. Wychodząc naprzeciw współczesnym zajęciom z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jesteśmy organizatorem szkoleń i kursów on-line.

Szkolenia, które proponujemy naszym klientom, prowadzone są przez uznanych praktyków, których wiedza i doświadczenie  ma bezpośrednie przełożenie na pracę dydaktyczno – wychowawczą w placówkach oświatowych.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli MCE , za cel stawiając sobie niezmiennie, dobrze rozumiane, dobro nauczyciela, dyrektora, ucznia, rodzica dba o to, aby nie tylko nadążyć za zmieniającym się światem, ale również wytyczać drogę innowacyjnych metod kształcenia.

Przechwytywanie