Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli MCE w Rabce-Zdroju, posiadająca pozytywną akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, to firma z wieloletnią tradycją w zakresie świadczenia usług edukacyjnych skierowanych do kadry pedagogicznej, kierowniczej kadry oświatowej oraz pracowników samorządów terytorialnych związanych z oświatą.

Oferta firmy charakteryzuje się szerokim wachlarzem kształcenia w różnych formach. Są to: studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne i doskonalące, szkolenia rad pedagogicznych, warsztaty dla nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników oświaty. Wychodząc naprzeciw współczesnym zajęciom z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jesteśmy organizatorem szkoleń i kursów on-line.

Szkolenia prowadzone są przez uznanych praktyków, których wiedza i doświadczenie szkoleniowe i terapeutyczne ma bezpośrednie przełożenie na pracę dydaktyczno – wychowawczą w placówkach oświatowych.

Kadra

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, trenerzy, konsultanci, metodycy, edukatorzy, coachowie, mediatorzy, psycholodzy, lekarze, prawnicy i ratownicy medyczni.  Nasi współpracownicy są autorami nowatorskich programów szkoleniowych, charakteryzują ich interesujące metody pracy, zawodowe zaangażowanie oraz umiejętność zarażania innych swoją pasją . Profesjonalizm wykładowców przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych usług edukacyjnych to nasza misja.

Polityka bezpieczeństwa/Rodo

MCE Rafał Leśniak,
ul. Podhalańska 4,
34-700 Rabka-Zdrój

• dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.

RODO

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego (w skrócie RODO) pragniemy poinformować o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych w systemach informatycznych Małopolskiego Centrum Edukacji.

Kiedy i dlaczego zbieramy Twoje dane

2. Podczas wysyłania formularza zgłoszeniowego przekazujesz nam dane osobowe: m. in. imię, nazwisko, adres zamieszkania, dane kontaktowe, datę i miejsce urodzenia, nazwę ukończonej uczelni, kierunek studiów, itp.

Administrator danych osobowych w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli MCE

Administratorem Twoich danych jest Pan Rafał Leśniak prowadzący działalność MCE Rafał Leśniak z siedzibą w Rabce-Zdroju przy ul. Podhalańskiej 4.

Cel przetwarzania Twoich danych

Przetwarzamy te dane w celach niezbędnych do realizacji usługi, na którą się decydujesz i przesyłasz do nas zgłoszenie, a także do analiz służących udoskonalaniu i lepszemu dostosowywaniu oferty tak, aby maksymalnie odpowiadała Twoim potrzebom. Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym wykorzystujemy w procesie rekrutacji oraz do zapewnienia niezbędnego kontaktu. Dane zebrane w trakcie korespondencji, wykorzystujemy w celu wypracowania odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Komu możemy przekazać Twoje dane

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać Zaufanym partnerom, z którymi współpracujemy przy realizacji usług znajdujących się w naszej ofercie.

Twoje prawa w kontekście przetwarzania przez nas Twoich danych

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich poprawienia, aktualizacji, usunięcia (tzw. Prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych

Jest nią wyrażenie zgody na przetwarzanie danych podczas zapisywania na konkretną usługę zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).- RODO

Dziękujemy Ci za zapoznanie się z powyższymi informacjami

Referencje