O nas

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli MCE w Rabce-Zdroju, posiadająca akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, to firma z wieloletnią tradycją w zakresie świadczenia usług edukacyjnych skierowanych do kadry pedagogicznej, kierowniczej kadry oświatowej oraz pracowników samorządów terytorialnych związanych z oświatą.

Oferta firmy to szeroki wachlarz kształcenia w różnych formach. Są to: studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne i doskonalące, szkolenia rad pedagogicznych, warsztaty dla nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników oświaty.

Szkolenia prowadzone są przez uznanych praktyków, których wiedza i doświadczenie szkoleniowe i terapeutyczne ma bezpośrednie przełożenie na pracę dydaktyczno – wychowawczą w placówkach oświatowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówki na rok szkolny 2019/2020.

https://nauczyciele.edu.pl/oferta/szkolenia-rad-pedagogicznych-3/

Kadra

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, trenerzy, konsultanci, metodycy, edukatorzy, coachowie, mediatorzy, psychologowie, lekarze, prawnicy i ratownicy medyczni. Ich profesjonalizm, pasja i zaangażowanie sprawiają, że nasza Placówka świadczy usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Referencje

Partnerzy

0
Liczba przeszkolonych osób